Kontakta oss!

 


Vill du komma i kontakt med oss på Furhoffs Rostfria är du varmt välkommen att höra av dig till oss på telefon 0500 - 44 45 46  eller mail info@furhoffs.se.

Vi finns tillgängliga måndag - fredag kl. 07.00 - 16.00. Notera att vår telefonväxel har lunchstängt 12.00 - 13.00. Direktnummer och personliga mailadresser till samtliga av våra kontor hittar du nedan.

Huvudkontor

AB Furhoffs Rostfria
Box 93, SE-541 22 SKÖVDE, SWEDEN
Haganders väg 2, SE-541 34 SKÖVDE, SWEDEN

 

Kontakt

Telefon: 0500 44 45 46
E-post: info@furhoffs.se

 

Kontor Norge

AB Furhoffs Rostfria
Solbråveien 49, NO-1383 ASKER, NORWAY

 

Kontakt Norge

Telefon: +47 22 26 03 00
E-post: info@furhoffs.se

 

VVS-produkter

Anders Ljung

Innesäljare VVS

0500 44 45 23

anders.ljung@furhoffs.se

Sofia Fernholt

Innesäljare VVS

0500 44 45 44

sofia.fernholt@furhoffs.se

Anton Åström

Säljare VVS Östra och Södra Sverige

0500 10 24 44

anton.astrom@furhoffs.se

Agneta Askemar

Säljare VVS Stockholm

018 34 95 25

agneta.askemar@furhoffs.se

Christian Petersén

Säljare VVS Västra Sverige och KAM VVS-kunder

0500 44 45 33

christian.petersen@furhoffs.se

Carl Brian

KAM Diskbänkar för hemmamiljö

0500 44 45 24

carl.brian@furhoffs.se

Peter Larsson

Affärsområdeschef VVS och Rostfri inredning

0500 44 45 47

peter.larsson@furhoffs.se

Mathias Stenbrink

Säljare VVS Norra Sverige

0500 44 45 48

mathias.stenbrink@furhoffs.se

Niklas Solsjö

Kundservice

0500 44 45 21

niklas.solsjo@furhoffs.se

Filip Winblad

Kundservice

0500 44 45 43

filip.winblad@furhoffs.se

Rostfri inredning

Carl Brian

KAM Diskbänkar för hemmamiljö

0500 44 45 24

carl.brian@furhoffs.se

Lasse Lidén

Säljare Rostfri inredning Bygg

0500 10 24 35

lasse.liden@furhoffs.se

Carolina Sahlén

Säljare Rostfri inredning

0500 44 45 35

carolina.sahlen@furhoffs.se

Legoproduktion

Lars Ryefalk

Försäljningschef och Projektledare Legoproduktion

0500 444 532

lars.ryefalk@furhoffs.se

Peter Dartman

Säljare och Projektledare Legoproduktion

0500 44 45 28

peter.dartman@furhoffs.se

Abbe Mikhael

Innesäljare och Kundsupport Legoproduktion

0500 44 45 42

abbe.mikhael@furhoffs.se

Inköp

Jonas Björk

Inköpschef

0500 44 45 37

jonas.bjork@furhoffs.se

Thore Kaland

Inköp

0500 44 52 77

thore.kaland@furhoffs.se