Vi hjälper dig!

Du kan nå oss måndag till fredag 07.00-16.30.

Per telefon på 0500-44 45 46 eller via e-post info@furhoffs.se

Notera att vår telefonväxel har lunchstängt 12.00-13.00.

Direktnummer och personliga e-postadresser för alla våra kontor hittar du nedan.

Huvudkontor

AB Furhoffs Rostfria
Box 93, SE-541 22 SKÖVDE
Haganders väg 2, SE-541 36 SKÖVDE

 

Kontakt

Telefon: 0500-44 45 46
E-post: info@furhoffs.se
Fax: 0500-44 45 20

VVS-produkter

Anki Jernström

Innesäljare VVS

0500 44 45 21

anki.jernstrom@furhoffs.se

Anders Ljung

Innesäljare VVS

0500 44 45 23

anders.ljung@furhoffs.se

Anton Åström

Innesäljare VVS

0500 10 24 44

anton.astrom@furhoffs.se

Lars Johansson

Säljare VVS Norra Sverige

0500 44 45 31

lars.johansson@furhoffs.se

Agneta Askemar

Säljare VVS Stockholm

018 34 95 25

agneta.askemar@furhoffs.se

Lasse Lidén

Säljare Bygg och VVS Östra Sverige

0500 10 24 35

lasse.liden@furhoffs.se

Christian Petersén

Säljare VVS Västra Sverige och KAM VVS-kunder

0500 44 45 33

christian.petersen@furhoffs.se

Stefan Johansson

Säljare VVS Södra Sverige

0500 44 45 43

stefan.johansson@furhoffs.se

Carl Brian

KAM Diskbänkar för hemmamiljö

0500 44 45 24

carl.brian@furhoffs.se

Peter Larsson

Affärsområdeschef VVS och Rostfri inredning

0500 44 45 47

peter.larsson@furhoffs.se

Storkök

Jörgen Nilsson

Säljare

0500 44 45 44

jorgen.nilsson@furhoffs.se

Mathias Stenbrink

Innesäljare Storkök

0500 44 45 48

mathias.stenbrink@furhoffs.se

Joachim Schröter

Innesäljare Storkök

0500 44 45 35

joachim.schroter@furhoffs.se

Legoproduktion

Stefan Carlbom

Försäljningschef och Projektledare Legoproduktion

0500 44 45 25

stefan.carlbom@furhoffs.se

Peter Dartman

Säljare och Projektledare Legoproduktion

0500 44 45 28

peter.dartman@furhoffs.se

Nichlas Danielsson

Säljare och Projektledare Legoproduktion

0500 44 45 42

nichlas.danielsson@furhoffs.se

Linda Eilertsen

Innesäljare Legoproduktion

0500 44 45 36

linda.eilertsen@furhoffs.se

Inköp

Jonas Björk

Inköpschef

0500 44 45 37

jonas.bjork@furhoffs.se

Thore Kaland

Inköp

0500 44 52 77

thore.kaland@furhoffs.se