Kontakta oss!

Du når oss mandag - fredag kl. 08.00 - 16.00.

På telefon 22 26 03 00 eller via mail info@furhoffs.no

Vær oppmerksom på at vår telefonsentral er stengt for lunsj 11.30 - 12.30.

Direktenummer og personliga mailadresser til alle våre kontorer finner du nedanfor.

Kontor Norge

AB Furhoffs Rostfria
Solbråveien 49, 1383 ASKER

 

Kontakt

Telefon: 22 26 23 00
E-post: info@furhoffs.no

 

Huvudkontor

AB Furhoffs Rostfria
Box 93, SE-541 22 SKÖVDE, SVERIGE
Haganders väg 2, SE-541 36 SKÖVDE, SVERIGE

 

Kontakt

Telefon: +46 500 44 45 46
E-post: info@furhoffs.se
 

VVS-produkter og Rustfri innredning

Kay Tverberg

Selger VVS og Rustfri innredning Sør

23 24 20 30

kay@furhoffs.no

Stefan Carlbom

Salgssjef VVS og Rustfri innredning

+46 500 444 525

stefan.carlbom@furhoffs.se

Leieproduksjon

Lars Ryefalk

Salgssjef og prosjektleder

+46 500 444 532

lars.ryefalk@furhoffs.se

Peter Dartman

Selger og Prosjektleder

+46 500 444 528

peter.dartman@furhoffs.se

Nichlas Danielsson

Selger og Prosjektleder

+46 500 444 542

nichlas.danielsson@furhoffs.se

Innkjøp

Jonas Björk

Innkjøpssjef

+46 500 444 537

jonas.bjork@furhoffs.se

Thore Kaland

Innkjøp

+46 500 445 277

thore.kaland@furhoffs.se